Business Excellence Edycja 2019

 

Zarządzając Gminą, dbasz o innowacyjność, etykę i wrażliwość społeczną?
Możesz zostać Laureatem VIII edycji Programu Promocji Gmin “Business Excellence”.
Zyskasz obiektywną, ekspercką ocenę Gminy oraz pakiet promocyjny.

 

youtube-ex
Partner
 
LCK logoPL poziom colours
logo Markalubelskie

 


 Sponsor Platynowy 

Skarbiec logo color RGB

 
Sponsor Złoty

PKO BP mniejsze
www.pkobp.pl
BGK

 


 

Partnerzy i Sponsorzy

 

nbp

 

679-BARR

 Kancelaria radcy Prawnego aneta bernatlogo Lewczuk Sp z o o-page-001

logoRestauracja

royal chocolate

korab garden

Browar Jagiełło

 

polonica

 

 

EFRR kolor ok x4

 


 

 

 

Organizator

Administratorem Programu Promocji Gmin BUSINESS EXCELLENCE jest Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu, obecnie największa organizacja biznesowa non-profit w regionie, działająca już od 18 lat, zrzeszająca ponad 300 przedsiębiorców województwa lubelskiego i nie tylko. Aktywność stowarzyszenia w różnych obszarach i cykliczne przedsięwzięcia tj.: Forum Inwestycyjne, Forum Eksport-Import-Kooperacja, szkolenia, misje gospodarcze, doradztwo, spotkania dla przedsiębiorców w ramach grup branżowych wynikają z misji stowarzyszenia jaką jest: Wspieranie lokalnej przedsiębiorczości i pomoc rodzimym przedsiębiorcom w odniesieniu sukcesu ekonomicznego. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm gwarantują skuteczną realizację tych zamierzeń.

Firmom członkowskim LKB pomaga w nawiązywaniu kontaktów gospodarczych w kraju i za granicą, w wyszukiwaniu partnerów strategicznych oraz źródeł finansowania projektów inwestycyjnych m.in. poprzez organizację międzynarodowych spotkań gospodarczych i misji handlowych, doradztwo prawne i ekonomiczne, a także organizację szkoleń, seminariów i konferencji poświęconych problematyce gospodarki oraz zarządzania, w których rocznie udział bierze ok. 2000 osób.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.lkb.lublin.pl


Działania Klubu:

  • Konferencje i Misje Gospodarcze: Zorganizowane przez nas ostatnio konferencje to: Forum Inwestycyjne „Biznes – Nauka – Samorząd”, Forum Eksport-Import-Kooperacja, Konferencja Media – Marketing - Marka oraz misje gospodarcze (Ukraina, Białoruś,), Biznes Forum i Gala LKB.
  • Spotkania grup branżowych. Cyklicznie dla naszych klubowiczów organizujemy spotkania w ramach grup: budowalnej, rolno-spożywczej, hotelarsko-gastronomicznej, motoryzacyjnej.
  • Spotkania merytoryczne: Śniadania Biznesowe, Konfrontacje LKB, Kawy Dyplomatyczne z przedstawicielami dyplomacji.
  • Szkolenia i Doradztwo.

Ponadto jesteśmy inicjatorem i organizatorem:

  • prestiżowych szkoleń dla kadry menedżerskiej „Akademia Biznesu. Zaawansowane kompetencje menedżerskie”, które prowadzą uznani eksperci na rynku krajowym.
  • „Warsztatów Marketingu Praktycznego” w ramach których firmy z grupy info- medialnej dzielą się wiedzą z zakresu marketingu.
 
Patronaty Honorowe
 
luw  patronat2018 
 
  Logo US w Lublinie wersja podstawowa wariant kolorowy logo zgl jpg 

Copyright © 2010 Mikrobit Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekt Enzo Sp. z o.o.

wykonanie Mikrobit Sp. z o.o