Business Excellence Edycja 2019

 

Zarządzając Gminą, dbasz o innowacyjność, etykę i wrażliwość społeczną?
Możesz zostać Laureatem VIII edycji Programu Promocji Gmin “Business Excellence”.
Zyskasz obiektywną, ekspercką ocenę Gminy oraz pakiet promocyjny.

 

youtube-ex
Gmina Dęblin

deblin herb

Dzisiejszy Dęblin to miasto nowoczesne i przyjazne mieszkańcom. Zrewitalizowane centrum miasta oraz zespołu pałacowo-parkowego zachęca do spacerów i odpoczynku. Bogate dziedzictwo kulturowe Dęblina, a także działające placówki kultury: Miejski Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, Muzeum Sił Powietrznych czy Klub 4 Skrzydła Lotnictwa Szkolnego, stwarzają możliwości kulturalnego rozwoju dla wszystkich mieszkańców. Młodzi artyści chętnie realizują swoje muzyczne pasje w zespołach prezentujących różne gatunki i nurty muzyczne.

Do uprawiania sportu oraz aktywności ruchowej zachęca dobrze rozwinięta baza sportowa i rekreacyjna zarówno w placówkach oświatowych jak i w osiedlach Wiślana, Staszica, Lotnisko oraz Mierzwiączka. W Dęblinie funkcjonuje kilkanaście organizacji sportowych, promujących różne dyscypliny sportowe. Największą popularnością cieszą się: piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy i ziemny, lekkoatletyka oraz sporty walki a także modelarstwo sportowe.

Miasto malowniczo położone w dolinie dwóch rzek: Wisły i Wieprza oraz w obszarze chronionym Natura 2000, stwarza doskonałe warunki do wędkowania, uprawiania turystyki kajakowej, żeglarstwa i windsurfingu. W ostatnim czasie miasto wzbogaciło się o sieć nowych szlaków i ścieżek rowerowych wraz ze specjalnymi miejscami do wypoczynku dla rowerzystów. 

 

 
Patronaty Honorowe
 
luw  patronat2018 
 
  Logo US w Lublinie wersja podstawowa wariant kolorowy logo zgl jpg 

Copyright © 2010 Mikrobit Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekt Enzo Sp. z o.o.

wykonanie Mikrobit Sp. z o.o