Business Excellence Edycja 2018

 

Zarządzając Gminą, dbasz o innowacyjność, etykę i wrażliwość społeczną?
Możesz zostać Laureatem VII edycji Programu Promocji Gmin “Business Excellence”.
Zyskasz obiektywną, ekspercką ocenę Gminy oraz pakiet promocyjny.

 

youtube-ex
Harmonogram programu
ETAP 0 ETAP 1 ETAP 2
15 marca
2018 r.
od 15 marca
2018 r.
7 maja
2018 r.
10 maja
2018 r.
11 maja
2018 r.
18 maja
2018 r.
do 23 maja
2018 r.
7 czerwca
2018 r.
dziubek
dziubek
dziubek
dziubek
dziubek
dziubek
dziubek
dziubek
Oficjalne otwarcie VII Edycji Programu Promocji Gmin i Powiatów Business Excellence
Rekrutacja uczestników, przyjmowanie kwestionariuszy zgłoszeniowych, ankiet wraz z listą wymaganych załączników oraz potwierdzeń opłat rejestracyjnych.
Ostateczny termin składania ankiet weryfikacyjnych. Zamknięcie listy uczestników Programu.
Obrady Komisji Programu.
Ogłoszenie listy uczestników drugiego etapu konkursu.
Ostateczny termin składania odwołań od decyzji Komisji Programu.
Ostateczny termin na dokonanie drugiej opłaty konkursowej.
Audyty w gminach. Obrady Kapituły Programu.
Gala Programu. Oficjalne ogłoszenie listy laureatów i wręczenie nagród.
 
Laureaci VI Edycji

Gmina Wiejska

Gmina Rejowiec Fabryczny - LAUREAT Programu Promocji Gmin BUSINESS EXCELLENCE 2017


Gmina Miejsko-Wiejska

Gmina Piaski - LAUREAT Programu Promocji Gmin BUSINESS EXCELLENCE 2017


Gmina Miejska do 20 000 mieszkańców

Miasto Dęblin - LAUREAT Programu Promocji Gmin BUSINESS EXCELLENCE 2017


Gmina Miejska do 40 000 mieszkańców

Gmina Świdnik - LAUREAT Programu Promocji Gmin BUSINESS EXCELLENCE 2017

 

Wyróżnienia VI Edycji

Gmina Inwestycyjna

Gmina Mełgiew - WYRÓŻNIENIE Programu Promocji Gmin BUSINESS EXCELLENCE 2017


Gmina Przyjazna inwestorom i turystom

Gmina Ludwin - WYRÓŻNIENIE Programu Promocji Gmin BUSINESS EXCELLENCE 2017


Gmina Przyjazna mieszkańcom

Gmina Cyców - WYRÓŻNIENIE Programu Promocji Gmin BUSINESS EXCELLENCE 2017

 

Wyniki obrad Komisji Programu Promocji Gmin "Business Excellence"
27 kwietnia 2015

Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowały się następujące gminy:

w kategorii: GMINA WIEJSKA

 

logo gminy pulawy

Gmina PUŁAWY Wójt Krzysztof Brzeziński

 

 

Herb Gminy Łuków 2

Gmina ŁUKÓW Wójt Mariusz Osiak 

 

 

Kopia herb kolor FIRLEJ

 

 Gmina FIRLEJ Wójt Sławomir Cieszko

 

 

logo wólka

 

Gmina WÓLKA Wójt Edwin Gortat

 

Herb Gminy Rejowiec Fabryczny

 

Gmina REJOWIEC FABRYCZNY Wójt Zdzisław Krupa

 

 

Gmina LUDWIN Wójt Andrzej Chabros

 

 

W kategorii GMINA MIEJSKO-WIEJSKA:

 

belzyce

Gmina BEŁŻYCE Burmistrz Ryszard Góra

 

Kock herb

Gmina KOCK Burmistrz Tomasz Futera

 

Opole znak-02

Gmina OPOLE LUBELSKIE Burmistrz Dariusz Wróbel

 

Herb Janowa Lubelskiego

Gmina JANÓW LUBELSKI Burmistrz Krzysztof Kołtyś

 

 

Ryki herb

 

Gmina RYKI Burmistrz Jarosław Żaczek

 

 

W kategorii GMINA MIEJSKA:

 

PUŁAWY herb

Gmina Miasto PUŁAWY Prezydent Janusz Grobel

 

Herb Chełm 365 8

 

Gmina Miasto CHEŁM Prezydent Agata Fisz

 

herb Miasta Lublin

 

 Gmina LUBLIN Prezydent Krzysztof Żuk

 

Logo swidnik

Gmina ŚWIDNIK Burmistrz Waldemar Jakson

 

deblin herb

Miasto DĘBLIN Burmistrz Beata Siedlecka

 

Herb Tomaszow Lubelski

 

Miasto TOMASZÓW LUBELSKI Burmistrz Wojciech Żukowski

 
Patronaty Honorowe
 
wojsz   
 
logosz  Logo jubileuszowe wersja dla US w Lublinie odmiana podstawowa wariant kolorowy ZGL  

Copyright © 2010 Mikrobit Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekt Enzo Sp. z o.o.

wykonanie Mikrobit Sp. z o.o